для людей з порушеннями зору
Пониковицький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Бродівської міської ради Львівської області

Історія школи

Пониковиця. Тут жили ще наші прадіди, тут корінь роду нашого, що сягає сивої давнини, одвічних добрих традицій, тут наша рідна школа, яка у 2005 році відсвяткувала 50- ліття першого випуску. Перша загальна школа в Пониковиці була заснована у 1855 році завдяки старанням сільської громади. Тодішній власник села не тільки позитивно поставився до прохання гміни допомогти вирішити це питання, а й виділити необхідні кошти на утримання вчителів. Предмети, яких навчали у школі, були різноманітні. Основними з них були релігійні, польська та німецька мови, рахунки, граматика. Офіційною мовою викладання в школі на той час вважалася польська мова, а згодом запроваджено ще й українську. Згідно декрету цісарсько – королівського Намісництва від 02.12.1865 року навчальний заклад в Пониковиці був включений в систему державної освіти і отримав статус 3 – х класної народної школи. У 1925 році на кошти громади села Пониковиця була збудована початкова школа. У 1944 році школа стала семирічною і очолив її Пилипишин Василь Федорович. З 1951 по 1954 роки директором школи був Левченко Г.П. У1953 році перейменована на Пониковицьку середню школу. У 1955 році був перший випуск середньої школи. Тоді директором школи був Петро Михайлович Холява. З 1964 по 1981 рік директором школи був Яремчук Петро Андрійович. З 1981 року по 2018 рік - Граб Степан Антонович.У 1990 році гостинно відчинила двері 350 школярам нова школа.

З 2018 році директором школи є Адамович Людмила Станіславівна. А завучем школи – Шайдулліна Ольга Василівна.